Main menu
Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa FotografiiAktualnościZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO FOTOGRAFOWANIA KOWAR!

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO FOTOGRAFOWANIA KOWAR!

Spotkajmy się 14 i 15 listopada 2015 r. z aparatami fotograficznymi i sportretujmy miasto w ramach akcji Pamięć Miasta – Kowary 2015

P R O G R A M:

SOBOTA, 14 LISTOPADA

  • spotkanie w kowarskim MOK-u o godz. 10.00 – wprowadzenie
  • w godz. 11.00-15.00 – fotografowanie w mieście, każdy przynosi po 10 fotografii
  • godz. 15.00 – poczęstunek w MOK-u
  • od godz. 16.30 – praca nad fotografiami w podgrupach wspólnie z prowadzącymi.

Selekcja i druk fotografii.
Zakończenie prac o godz. 21.00

NIEDZIELA, 15 LISTOPADA

  • spotkanie o 10.00 w miejscu ekspozycji – przy ul. Jagiellończyka obok Biedronki
  • wyklejanie fotografii na murze
  • godz. 13.00 – początek wernisażu z udziałem publiczności

ZASADY UCZESTNICTWA
Do akcji zapraszamy wszystkich fotografujących od 16. roku życia. Do fotografowania wystarczy dowolny aparat cyfrowy, może być to również smartfon.

ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia do akcji prosimy kierować do MOK-u Kowary,
telefon: 75 718-25-77
e-mail: kowary.mok@gmail.com

ORGANIZATORZY
Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii, Miejski Ośrodek Kultury w Kowarach

PROWADZĄCY
Dariusz Kaliński, dyrektor MOK Kowary, organizator Jacek Jaśko*, fotograf, dziennikarz, członek SJSF, współorganizator Dariusz Goetze, fotograf, prezes SJSF, współorganizator Wojciech Miatkowski, fotograf, sekretarz SJSF, współorganizator Akcję fotograficzną Pamięć Miasta zrealizowaliśmy do tej pory w miastach:
Jelenia Góra, Sopot, Skierniewice, Monachium, Drezno

* Jacek Jaśko (1955)
Pierwsze lata życia spędził w karkonoskim schronisku Strzecha Akademicka. Fotografuje od lat z niesłabnącym uczuciem niedosytu. Zajmuje się głównie fotografią dokumentalną i reportażową. Laureat Biennale Fotografii Górskiej w Jeleniej Górze i Nagrody Specjalnej Jury w Ogólnopolskim Konkursie Stowarzyszenia Gazet Lokalnych w 2014 r. Swoje prace pokazywał m.in. w Aarhus (Dania), Berlinie, Hünfeld, Weisswasser i Monschau (Niemcy), w Galerii na Płocie w Kopańcu, Jeleniej Górze, Sopocie i Skierniewicach. Od kilkunastu lat mieszka w Kopańcu w Górach Izerskich, gdzie w Domu Spotkań prowadzi Galerię Domową. Pomysłodawca i realizator projektu Pamięć miasta. Jelenia Góra realizowanego przed kilku laty przez Dom Spotkań Kopaniec we współpracy z Książnicą Karkonoską i tygodnikiem – portalem Jelonka.com. W ramach projektu swoje zestawy autorskie, prezentowali wybitni fotografowie: Ewa Andrzejewska, Tomasz Mielech i Wojciech Zawadzki. Niezwykłym wydarzeniem okazał się także premierowy pokaz fotografii Jeleniej Góry z roku 1958 autorstwa Jerzego Wiklendta.

Pamięć Miasta Kowary 2015 INFO

Comments are closed.

Top
Fatal error: Call to undefined function http_response_code() in /home/sjsf/domains/sjsf.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cerber/cerber-load.php on line 4865