Main menu
Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa FotografiiArchiwumWernisaż wystawy fotografii Jacka Szczerbaniewicza pt. SEKRETY

Wernisaż wystawy fotografii Jacka Szczerbaniewicza pt. SEKRETY

Jeleniogórska Strefa Fotografii zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Jacka Szczerbaniewicza pt. SEKRETY, do Galerii SKENE  w dniu 9.01.2015 r. po godzinie 17.00

Jacek Szczerbaniewicz zajmuje się fotografią od wielu lat, jest laureatem kilkudziesięciu konkursów fotograficznych oraz autorem 10 wystaw indywidualnych i uczestnikiem kilkuset wystaw zbiorowych. Członek Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego a także Stowarzyszenia Jeleniogórska Strefa Fotografii. W 2005 roku Kapituła Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej przyznała mu tytuł artysty fotografika.

Wystawa Jacka Szczerbaniewicza pt. „Sekrety” to kontynuacja jego wcześniejszych działań na gruncie fotografii eksperymentalnej i poszukującej. Ten właśnie nurt, zbliżony do surrealizmu, ma swoje źródło w wyobraźni i przemyśleniach autora na temat otaczającej go rzeczywistości. Cechy te są charakterystyczne dla twórczości Jacka Szczerbaniewicza i z czasem stały się jego znakiem rozpoznawczym.

Na wystawie możemy zobaczyć zarówno wcześniejsze prace – wielokrotnie nagradzane na konkursach krajowych i zagranicznych – jak również fotografie dotychczas nigdzie nieprezentowane.

„Sekrety” pozwalają przenieść się w subiektywny i tajemniczy świat widziany oczami Autora.

www.jacekszczerbaniewicz.iportfolio.pl

Wystawa prezentowana będzie do 25.02.2015 r.

Jacek_Szczerbaniewicz_SEKRETY_1

Jacek_Szczerbaniewicz_SEKRETY_5

Jacek_Szczerbaniewicz_SEKRETY_11

Jacek_Szczerbaniewicz_SEKRETY_15

Jacek_Szczerbaniewicz_SEKRETY_19

Comments are closed.

Top
Fatal error: Call to undefined function http_response_code() in /home/sjsf/domains/sjsf.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cerber/cerber-load.php on line 4865