Main menu
Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa FotografiiArchiwum SpotkaniaSpotkanie z fotografem Mikołajem Nowackim

Spotkanie z fotografem Mikołajem Nowackim

Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii oraz Biuro Wystaw Artystycznych w Jeleniej Górze zapraszają na spotkanie z fotografem Mikołajem Nowackim, który opowie o swojej pracy fotoreportera i najnowszym projekcie ODRA.

Spotkanie połączone z projekcją fotografii odbędzie się 24 października
2014 o godz. 17.00 w BWA przy ul. Długiej 1.
Podczas spotkania rozlosujemy wśród uczestników egzemplarze albumu „Odra”.

Wstęp wolny, zapraszamy!

Mikołaj Nowacki, ur. w 1972 r. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia doktoranckie w zakresie prawa międzynarodowego. Doktorat z prawa kosmicznego dotyczący ochrony przestrzeni okołoziemskiej przed zanieczyszczeniem porzucił jednak, aby móc zajmować się zawodowo swoją największą pasją – fotografią. Zdobył wiele nagród i był finalistą w konkursach fotograficznych w Polsce i za granicą, m.in. w Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto, Sony World Photography Awards, NPPA Best of Photojournalism. Swoje reportaże publikował m.in. w polskich edycjach magazynów „National Geographic” i „NG Traveler” oraz za granicą, m.in. w „The Sunday Times Magazine”, „Le Monde”, „Neue Zürcher Zeitung” oraz na prestiżowych blogach fotograficznych „The New York Times Lens” oraz „CNN Photos”.

Fotografie znajdujące się w albumie pokazywał jako autorską wystawę „Odra” w prestiżowej galerii VII w Nowym Jorku oraz podczas festiwalu fotograficznego Xishuangbanna w Chinach.

Zachęcamy do zapoznania się z fotografiami naszego gościa:
http://www.mikolajnowacki.com/
https://www.facebook.com/pages/Mikolaj-Nowacki-Photographer/693148324045372
http://fotografwpodrozy.pl/wyjazdy-warsztaty/trzecie-oko/trzecie-oko-mikolaj-nowacki/
http://www.bzwbkpressfoto.pl/laureaci.php?p=43

River sailors on Odra, captain Czeslaw Szarek and his crew.

21_Odra_ksiazka_Nowacki

29_Odra_ksiazka_Nowacki

36_Odra_ksiazka_Nowacki

50_Odra_ksiazka_Nowacki

Comments are closed.

Top
Fatal error: Call to undefined function http_response_code() in /home/sjsf/domains/sjsf.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cerber/cerber-load.php on line 4865